Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Ralph Kaminski rozpoczyna premierową trasę koncertową od Jasła

Ralph Kaminski rozpoczyna premierową trasę koncertową od JasłaKoncertem w rodzinnym Jaśle Ralph Kaminski rozpoczyna serię koncertów promujących jego pierwszą płytę.

Piosenki jakie się na niej znalazły, to spójny, osobisty i w pełni autorski materiał. To zapis chwil, poetycka i przepełniona emocjami historia. Muzyka Ralpha jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty. Podczas koncertu w Jaśle usłyszymy utwory z jego debiutanckiego albumu „Morze”, który ukazał się 14 listopada 2016 roku. Premierowy koncert odbędzie się w Jasielskim Domu Kultury 4 marca br., o godz. 18.00. Bilety w cenie 30 zł można kupić w sekretariacie JDK oraz przez system biletowy.

Ralph Kaminski — wokalista, kompozytor i autor tekstów — wystąpi w Jaśle ze swoim zespołem, „najlepszym z możliwych”, prezentując materiał, który ukazał się na jego debiutanckiej płycie. My Best Band In The World to konglomerat talentów, stylów, osobowości i różnych muzycznych światów połączonych w jeden projekt. Ralph wraz zespołem zagrał premierowo materiał z płyty podczas festiwalu Fama 2015 w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu, zdobywając nagrodę w kategorii muzyka. Muzycy supportowali również Melę Koteluk w klubie muzycznym „Stodoła” podczas wiosennej trasy 2016. Telewizyjny debiut materiału odbył się na żywo na kanale TVP Kultura w ramach 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2016). W koncercie wystąpili również m.in. Katarzyna Nosowska, Kortez, Pablopavo, Ballady i Romanse.
Skład zespołu: Ralph Kaminski — wokal; Agnieszka Bigaj — pianino, wokale; Paweł Izdebski — gitary, wokale; Piotr Lewańczyk — gitara basowa, moog, wokale; Michał Piotrowski — perkusja, wokale; Magdalena Laskowska — skrzypce, wokale; Katarzyna Sylla — skrzypce, wokale; Kuba Jakubowski — wiolonczela, wokale.

ralph2

***
TELEDYSKI:
PODOBNO:


więcej informacji na: facebook.com/kamiński

(dr)

50000 Pozostało znaków