Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W JASIELSKIEJ KOMENDZIE

przedszkolakiDzieci z Kubusiowego Przedszkola w Jaśle, odwiedziły komendę. Policjanci oprowadzili najmłodszych po budynku i opowiedzieli o swojej pracy.

Podczas tej niecodziennej ,,lekcji” funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, w domu i w przedszkolu.
Wczoraj jasielskich policjantów odwiedzili podopieczni Kubusiowego Przedszkola w Jaśle. Dzieci miały możliwość poznania pracy policjanta oraz zobaczenie sprzętu, jakim dysponuje taki policjant. Niezwykłym przeżyciem dla przedszkolaków, był pokaz policyjnych motocykli i radiowozów. Duże wrażenie wywarły na maluchach sygnały świetlne i dźwiękowe.

 

przedszkolaki 2

 

Podczas wizyty dzieciom zostały przypomniane podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się podczas codziennych zabaw oraz w czasie zbliżających się wakacji. Policjanci mówili także o prawidłowym poruszaniu się po drodze zarówno pieszo jak i rowerem oraz konieczności jazdy w pasach bezpieczeństwa podczas podróży samochodem z rodzicami. Na pamiątkę, dzieci zrobiły sobie wspólne zdjęcie na tle policyjnego radiowozu.

pw

50000 Pozostało znaków