Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Policja poszukuje świadków wypadku

DPP 0195Trwa policyjne postępowanie w sprawie wypadku, który miał miejsce w czwartek 18 września br. w Jaśle.

Na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z ul. Sroczyńskiego doszło do zderzenia kierującego motorowerem z osobowym volvo XC 60. W zdarzeniu ucierpiał motorowerzysta. Policja poszukuje osób, które były świadkami wypadku, bądź mają informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia jego okoliczności.

Do wypadku doszło w czwartek 18 września br. około godz. 16. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierująca volvo XC 60 jechała ul. Lwowską w kierunku ronda Solidarności. Skręcając w lewo na skrzyżowaniu w ul. Sroczyńskiego zderzyła się z kierującym motorowerem, który w tym czasie wyprzedzał jej samochód.

Wskutek wypadku do szpitala z obrażeniami trafił motorowerzysta. Kierująca samochodem nie ucierpiała w zdarzeniu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

W związku z koniecznością wszechstronnego ustalenia przebiegu wypadku, policjanci poszukują świadków tego zdarzenia. Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle - tel. 13 44 38 310 lub 997.

KPP Jasło

50000 Pozostało znaków