Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Playlista marzeń – o karierze dziennikarza muzycznego w MBP Jasło!

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle po raz kolejny zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i licealnych oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem zawodowym na spotkanie w ramach projektu Link do przyszłości.

Młodzi. Internet. Kariera. 10 kwietnia o godz. 11 naszym gościem będzie dziennikarz muzyczny RMF MAXXX – Łukasz Pieter.
Czy studia gwarantują zatrudnienie? Jak z sukcesem planować swoją karierę? Czym zajmuje się dziennikarz muzyczny i jak wygląda praca w technologii „chmury”? Na te i inne pytania odpowie Łukasz Pieter – zawodowo związany z Radiem Katowice i RMF MAXX. Podczas spotkania uczestnicy poznają tendencje współczesnego rynku pracy, odkryją zawody przyszłości i sprawdzą czy można połączyć pracę z pasją.

LINK DO PRZYSZLOSCI MBP JasłoNa wszystkich uczestników czekają testy predyspozycji zawodowych oraz materiały z wykazem stron przydatnych w wyborze drogi zawodowej i poszukiwaniu pracy.
Sprawdź się i zacznij planować swoją karierę!
Informacje i zapisy:
Agata Warywoda
tel. 13 446 26 02, wew. 36.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MBP w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków