Dofinansowanie na zakup solarów w Jaśle

Ostatnie miejsca na dofinansowanie na solary

Zostały ostatnie wolne miejsca w ramach ogłoszonego przez Miasto Jasło naboru uzupełniającego na montaż instalacji solarnych. Mieszkańcy otrzymują dofinansowanie na zakup solarów i siedmioletnią gwarancję.
Wnioski można składać w wersji:
- papierowej w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12 (parter),
- elektronicznej (skan lub zdjęcie podpisanego wniosku) na adres e-mail: w tytule e-maila „OZE”.

Solary Jasło

Formularz wniosku wraz z regulaminem dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle pod adresem: https://um.jaslo.pl/pl/dofinansowanie-z-urzedu-miasta-w-jasle-na-solary-ostatnie-wolne-miejsca/
W wersji papierowej wniosek znajduje się również w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12.
Decyduje kolejność zgłoszeń. Ocena wniosku sporządzona zostanie w oparciu o kryteria punktowe zawarte w regulaminie.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 13 44 86 373.
Urząd Miasta w Jaśle