Ochrona ptaków w Beskidzie Niskim czyli V Konferencja Ekologiczna w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle

V Konferencja Ekologiczna

8 października 2013 r. odbędzie się konferencja poświęcona ochronie ptaków w Beskidzie Niskim.

Prelekcje wygłoszą: dr inż. Marian Stój (Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków), dr Michał Ciach (Carpatica), mgr Damian Nowak (Magurski Park Narodowy) i mgr Grzegorz Cierlik (Carpatica). Uczestnicy konferencji wezmą również udział w zajęciach terenowych w stacji badawczej Stowarzyszenia Carpatica w Myscowej.
Konferencja adresowana jest do nauczycieli biologii z regionu Polski południowo-wschodniej i uczniów w wieku od 15 r.ż. Zachęcamy również do udziału wszystkie osoby zainteresowane (liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń).
Zgłoszenia udziału można dokonać poprzez nadesłanie do organizatorów wypełnionego formularza (wszelkie dokumenty dostępne są na stronie www.mdkjaslo.pl) w terminie do dnia 1 października 2013 r.

IS konferencja eko

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Organizatorem V Konferencji Ekologicznej jest Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie CONSENSUS.
Konferencja odbywa się pod patronatem Starosty Jasielskiego.
Współorganizatorami są: Powiat Jasielski, Stowarzyszenie Carpatica i Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Jaśle.
Partnerem głównym wydarzenia jest Grupa LOTOS S.A.
Patronat medialny sprawują: TV Obiektyw, TV Jasło, Internetowa Telewizja Południe, www.ITVPodkarpacie.pl, www.jaslo4u.pl, www.terazjaslo.pl, www.twojejaslo.pl, www.jaslonet.pl, www.miastojaslo.pl oraz portal www.beskid-niski.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

MDK w Jaśle