Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Juniwersytet - ruszają zapisy na nowy rok akademicki 2013/2014

LOGOgds

Burmistrz Miasta Jasła serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-10 lat (rocznik 2003 – 2008) z terenu Miasta Jasła, do udziału w zajęciach w roku akademickim 2013/2014.

W tym roku zajęcia na Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych, a program zajęć dostosowany zostanie do wieku studenta.

Zapisy dzieci odbywać się będą w dniach od 25 września do 7 października 2013 r. lub do wyczerpania limitu 100 miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń). W pierwszej kolejności kwalifikowane będą dzieci, które nie uczestniczyły dotychczas w Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym.

Rodzice i opiekunowie proszeni są o wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego oraz dostarczenie go do Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12, Kancelaria Ogólna, pok. 19.
Zajęcia rozpoczną się w październiku 2013 r. i trwać będą do czerwca 2014 r. Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w zajęciach zawarte w Regulaminie Juniwersytetu dostępne są na stronie Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego www.juniwersytet.pl

Informacja o wynikach rekrutacji zostanie ogłoszona na stronie internetowej oraz drogą e-mailową. Termin inauguracji roku akademickiego oraz harmonogram zajęć zamieszczone zostaną na stronie Juniwersytetu w późniejszym terminie.

***

IS plakat-juniwersytet6


Jasielski Uniwersytet Dziecięcy to edukacyjny projekt, realizowany przez Miasto Jasło, polegający na zabawie dzieci w studiowanie. Jego celem jest rozbudzanie aktywności poznawczej, popularyzacja wiedzy i podtrzymanie ciekawości świata u dzieci w wieku 5 – 10 lat z terenu miasta poprzez udział w interaktywnych wykładach prowadzonych przez wykładowców akademickich, jak i przez specjalistów wybranych branż.

Projekt współfinansowany jest ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach programu "Postaw na rodzinę".

UMJ

 

50000 Pozostało znaków