Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Nagrody Zarządu Powiatu wręczone

13.1013 października, w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, czternastu nauczycieli szkół i placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest Powiat Jasielski, odebrało nagrody.

Podziękowania za ich pracę, a także za trud wychowania młodzieży, złożyli pedagogom Starosta Jasielski Adam Kmiecik i Wicestarosta Franciszek Miśkowicz.
Jak co roku, w Starostwie Powiatowym w Jaśle, nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych oraz placówek, prowadzonych przez Powiat Jasielski, odebrali nagrody.

478

Jest to tradycyjna forma podziękowania dla najbardziej wyróżniających się pedagogów, jakie Zarząd Powiatu składa nauczycielom w dniu ich święta. W tym roku nagrodzono 14 nauczycieli.

12
Nagrodę Zarządu Powiatu otrzymali: Sebastian Styczyński (ILO), Jolanta Biały (IILO), Elżbieta Szpak (IILO), Krystyna Myśliwiec (Zespół Szkół Technicznych w Jaśle), Anna Kosińska-Babiarz (Zespół Szkół Technicznych w Jaśle), Agnieszka Racławska (Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle), Wiesław Szwajcowski (Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle), Małgorzata Czajka (Zespół Szkół nr 3 w Jaśle), Agnieszka Maczuga (Zespół Szkół nr 3 w Jaśle), Marek Kmiecik (Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle), Dorota Czernecka (Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle), Renata Makara (LO Kołaczyce), Marta Kielar (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Jaśle), Barbara Łącka (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle).

644

Starostwo Powiatowe w Jaśle

50000 Pozostało znaków