Mając 3 promile, kierowała samochodem

Mając 3 promile, kierowała samochodemJasielscy policjanci zatrzymali kierującą osobowym fordem.

Okazało się, że była pijana, badanie wskazało ponad 3 promile alkoholu w jej organizmie. 47-letnia kobieta straciła prawo jazdy.
W minioną sobotę około godz. 18, policjanci referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali do kontroli w Majscowej osobowego forda. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił dziwny tor jazdy samochodu. Podczas kontroli okazało się, że kierująca fordem 47-letnia mieszkanka gminy Dębowiec, jest pijana. Badanie wykazało w jej organizmie 3,2 promila alkoholu. W związku z tym policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.
Kierującej za popełnione przestępstwo grożą surowe sankcje karne. Ponadto może stracić prawo jazdy nawet na 15 lat.

KPP Jasło

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.