Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

„Lato z Radiem” znowu w Jaśle

Lato z radiem 2013

Największa w Polsce letnia trasa koncertowa organizowana przez Pierwszy Program Polskiego Radia – „Lato z Radiem” 2013 już się rozpoczęła.

Wakacyjne imprezy, podczas których wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej, odbędą się w 20 miastach Polski, w tym 6 lipca w Jaśle. Trasa rozpoczęła się 22 czerwca koncertem w Uniejowie, a zakończy 25 sierpnia w Jeleniej Górze.

Jedna z najpopularniejszych audycji radiowych w Polsce „Lato z Radiem” będzie emitowana każdego dnia tygodnia: od poniedziałku do soboty w godzinach 9-13 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10 -13. - Z nowości na radiowej antenie w tym roku po raz pierwszy uruchamiamy letni fotoradar „Lata z Radiem” oraz niezwykłą kapsułę czasu. Każdego dnia puścimy też w ruch naszą karuzelę z nagrodami. Do wygrania tysiące foczek-maskotek, sprzęt TV i AGD oraz samochód – dodaje prowadzący Roman Czejarek.

We wszystkie soboty i niedziele aż do końca sierpnia „Lato z Radiem” odwiedzi z koncertami 20 miejscowości: Uniejów, Wieluń, Brodnicę, Wysokie Mazowieckie, Jasło, Czerwionkę-Leszczyny, Turek, Kalisz, Zamość, Tarnobrzeg, Krynicę Morską, Olsztyn, Gniezno, Wałcz, Ustkę, Stegnę, Rudę Śląską, Rabkę-Zdrój, Świeradów-Zdrój i Jelenią Górę. Gwiazdami tegorocznej trasy będą: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Ryszard Rynkowski, Andrzej Piaseczny, Myslovitz, Patrycja Markowska, Doda, Ania Wyszkoni, Stachursky, Łukasz Zagrobelny, Perfect, De Mono, Lady Pank, K.A.S.A., Blue Café, Formacja Nieżywych Schabuff, Afromental, Pectus, Bracia, Enej, Loka i Hamak Band. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych słuchaczy, którzy będą mieli okazję zobaczyć występy zespołu Robi Show. Wszystkie koncerty poprowadzą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki.

UM w Jaśle

50000 Pozostało znaków