Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Kalendarz Jasielski 2014

Kalendarz

Już po raz 22 ukazuje się staraniem Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego „Kalendarz Jasielski”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych wiernych użytkowników znacząco powiększyliśmy część informacyjną. Można w niej znaleźć aktualne adresy i telefony instytucji, urzędów, przedszkoli, szkół, przychodni, oddziałów szpitalnych, aptek i hoteli. Oddzielne strony zostały poświęcone Urzędowi Miasta Jasła, Starostwu Powiatowemu oraz Gminie Jasło. Pragniemy aby Kalendarz Jasielski 2014 dotarł do mieszkańców naszego powiatu, dlatego też podajemy adresy i numery instytucji związanych z rolnictwem. Zamieściliśmy również telefony i adresy parafii, zakładów pogrzebowych, jasielskich spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Nie mogło zabraknąć w nim miejsca dla obecnych w naszym życiu mediów, instytucji kultury i sportu.
Przypominamy najważniejsze wydarzenia ostatnich 2 lat, a w części kalendarzowej ważne rocznice z historii naszego miasta. Dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o Stowarzyszeniu zamieściliśmy informację o naszej działalności, a także deklarację członkowską. Stowarzyszenie z radością powita każdego nowego członka. Zachęcamy również do kontaktu z nami na naszej stronie internetowej oraz do wpłat 1% na rzecz Stowarzyszenia. Dochód ze sprzedaży kalendarza w całości przeznaczamy na działalność statutową, w tym wydawniczą związaną z Jasłem i regionem. To dzięki wsparciu jasielskich firm mogliśmy po raz kolejny wydać naszą publikację i to właśnie im chcemy podziękować.
Dla osób lubiących wędrować zamieściliśmy 5 tras spacerowych po naszym mieście. Nasze koleżanki podzieliły się z czytelnikami swymi ulubionymi przepisami kulinarnymi. W trosce o ochronę środowiska naturalnego przypominamy zasady segregacji odpadów. Kalendarz można zakupić w „Księgarni u Jacka”, Miejskiej Bibliotece Publicznej, siedzibie Stowarzyszenia w JDK w poniedziałek, środę, czwartek od 10 do 13 oraz wtorek od 14-18. Dla naszych sympatyków spoza Jasła wysyłamy kalendarz za zaliczeniem pocztowym. www.jasloiregion.pl adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewa Pietraszek

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków