Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Już w niedzielę zagrajmy wszyscy razem!

images-(1)

Po raz kolejny Jasielskie Stowarzyszenie „CONSENSUS” oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zapraszają na 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hasłem tegorocznego finału jest: NA RATUNEK! NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.

baner1

W tym roku w jasielskim szpitalu planowane jest otwarcie oddziału geriatrycznego, więc tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce, którą przeprowadzi na terenie całego powiatu jasielskiego ponad 300 wolontariuszy. Będziemy m. in. w Nowym Żmigrodzie, Skołyszynie, Dębowcu jak i w innych miejscowościach oraz oczywiście w mieście. Każdy z wolontariuszy posiadać będzie identyfikator oraz puszkę kwestarską.
Na jasielskim Rynku odbędą się koncerty (szczegóły na plakatach), w trakcie których można będzie skosztować kiełbaski z grilla, rozgrzać się żurkiem czy bigosem. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Róże Europy, który wystąpi o godzinie 2010. Wcześniej odbędą się licytacje przedmiotów przekazanych przez naszych sponsorów. Do wylicytowania będą m. in.:

Kolacja w Restauracji "U Schabińskiej"

Kolacja w Restauracji "Małopolska"

5 talonów na fryzurę w Studio 04

2 talony na manicure w Gabinecie Kosmetycznym p. Ilony Szatkowskiej

również coś dla fanów sportu:

koszulka Marka Budnika z jego autografem

dsc 0077
voucher na przelot szybowcem

dsc 0080
oraz wiele innych ciekawych przedmiotów.

W imieniu organizatorów oraz sponsorów, a w szczególności sponsora generalnego Grupy LOTOS, zapraszamy wszystkich mieszkańców Jasła i okolic.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle.

50000 Pozostało znaków