Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Drut kolczasty

31-latek trafił do aresztu za naruszanie miru domowego

Sąd Rejonowy w Jaśle zastosował wobec 31-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyzna podejrzany jest o rozboje oraz naruszenie miru domowego. Dodatkowo działał w warunkach recydywy.

Końcem listopada, jasielscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który miał dokonać dwóch rozbojów w sierpniu i listopadzie br. W obu przypadkach używał przemocy wobec pokrzywdzonych. Zadawał uderzenia rękami i głową, a także wielokrotnie kopał jednego z pokrzywdzonych, kiedy ten stracił przytomność. Podczas rozbojów mężczyzna ukradł dwa telefony komórkowe. Przestępstwa tego dopuściuł się w warunkach recydywy.

31-latek podejrzany jest także o wielokrotne naruszenie miru domowego. Na przestrzeni października i listopada br. wszedł do opuszczonego mieszkania na terenie Jasła i w nim zamieszkał.

Mężczyzna częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sąd Rejonowy w Jaśle zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

dl

Anonimowe
I bardzo dobrze. Zastanowi się następnym razem dwa razy zanim coś zrobi.
0

50000 Pozostało znaków