Tworzenie stron internetowych Jasło

Zderzenie naczepy z dostawczym fordem

1972197788Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce na drodze relacji Jasło - Gorlice.

W Siedliskach Sławęcińskich dostawczy ford wypadł z jezdni po zderzeniu z naczepą tira. W wypadku ucierpiały podróżujące fordem trzy osoby, która z obrażeniami trafiły do szpitala.

Dziś około godz. 9.30 dyżurny komendy został powiadomiony, że w Siedliskach Sławęcińskich doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z posterunku w Skołyszynie. Policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia ustalili wstępne okoliczności wypadku.

Z zebranych dotychczas informacji wynika, że na łuku drogi zarzuciło na przeciwny pas ruchu naczepę jadącej w kierunku Gorlic ciężarowej scanii, która uderzyła w nadjeżdżającego forda transita. W wyniku zderzenia się pojazdów ford wypadł z jezdni, po czym zsunął się z przydrożnej skarpy i przewrócił na bok.

W wypadku ranne zostały trzy osoby podróżujące dostawczym fordem, które trafiły do jasielskiego szpitala. Kierowca i jedna z pasażerek nie ucierpieli poważnie w zdarzeniu. Druga z jadących samochodem kobiet wymagała pomocy lekarskiej. Kierowca ciężarowej scanii nie doznał obrażeń. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

Komentarze obsługiwane przez CComment