Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Zamkniecie ruchu kołowego na drodze między Dębowcem a Duląbką

Zamkniecie ruchu kołowego na drodze między Dębowcem a DuląbkąW związku z układaniem warstwy ścieralnej, odcinek drogi Nr 1854R Jasło – Folusz między miejscowością Dębowiec a miejscowością Duląbka w dniach od 10 do 15 października zostanie zamknięty.

Ruch pojazdów kołowych na tym odcinku będzie odbywał się objazdami.
Zamknięcie ruchu kołowego wiąże się z układaniem warstwy ścieralnej na całej szerokości drogi od centrum Dębowca za krzyżówkę na Kopaniny. Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Spółka z o.o. w Jaśle, informuje, że od dnia 10.10.2013 r. do 15.10.2013 r. odcinek drogi między miejscowością Dębowiec a miejscowością Duląbka zostanie zamknięty.
Na czas robót ruch kołowy będzie odbywał się objazdami. Wykonawca wyznaczył objazdy drogami gminnymi przez Dulabkę, Cieklin i Wolę Dębowiecką.
Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne termin zamknięcia drogi może ulec zmianie.
Za wszelkie utrudnienia w ruchu kołowym na rozbudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

 

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków