Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Wiosenne sadzonki kwiatowe na terenie Jasła

Sadzonki kwiatowe w Jaśle18 tysięcy kwiatowych sadzonek pojawiło się na rabatach, donicach i zielonych skwerach w mieście.

Wiosną, czyli w pierwszym nasadzeniu, nasze miasto ozdabiać będą stokrotki i bratki, a w lecie pojawią się: begonie, aksamitki, petunie, ipomee oraz rozplenice japońskie i turzyce morrowe. Łącznie nasadzonych zostanie 31 tys. sadzonek różnych gatunków roślin rabatowych.

Nasadzenia co roku planowane są w dwóch etapach - wiosenne na przełomie marca i kwietnia i tak zwane letnie, na przełomie maja i czerwca. Letnie nasadzenia będą zdobić miasto aż do przymrozków jesiennych. Dodatkowo obecnie w parku miejskim podziwiać możemy krokusy – efekt jesiennej akcji rewitalizacyjnej, w której brali udział uczniowie jasielskich szkół.

Sadzonki kwiatowe w Jaśle

Przy okazji serdecznie zapraszamy w piątek 22 kwietnia, czyli w Dzień Ziemi, do parku miejskiego, gdzie o godz. 10 wspólnie będziemy sadzić drzewa (lipy i graby) i tym samym odmładzać rosnący tam drzewostan.

Urząd Miasta w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków