Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Wierzę, że Podkarpacie zacznie się rozwijać

Wierzę, że Podkarpacie zacznie się rozwijaćAndrzej Duda, poseł do Parlamentu Europejskiego, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta, gościł dziś w Urzędzie Miasta w Jaśle. Głównym tematem spotkania, w którym wzięli udział jasielscy samorządowcy, było omówienie aktualnej sytuacji gospodarczej naszego regionu.

- Jasło i Podkarpacie dotykane jest szeregiem sytuacji kiedy upadają firmy, kiedy ludzie tracą miejsca pracy. To dzisiaj wielki polski problem - mówił podczas spotkania Andrzej Duda, kandydat na prezydenta PiS. - Sytuacja jest trudna, ale wierzę, że nasza działalność zarówno na szczeblu państwowym, jak i na szczeblu powiatowym czy lokalnym, spowoduje odwrócenie tej tendencji w kierunku pozytywnym. Wierzę, że Podkarpacie zacznie się rozwijać - zapewniał europoseł.

DPP 511

Burmistrz Ryszard Pabian zwrócił uwagę na informacje, które pojawiają się w ostatnich dniach, a mianowicie o zamiarach likwidacji kolejnych miejsc pracy w Jaśle. - Bardzo często jest to odgórne działanie, bo ta sama produkcja, która jest zawieszana w Jaśle, w innych miastach będzie kontynuowana - mówił burmistrz Ryszard Pabian, prosząc posła Andrzeja Dudę, by zwrócił na ten problem szczególną uwagę.

{youtube}vTWDUyypMVQ{/youtube}

W spotkaniu, które odbyło się w jasielskim magistracie wzięli udział: senator RP Alicja Zając, władze miasta na czele z burmistrzem Ryszardem Pabianem, Henryk Rak, przewodniczący Rady Miejskiej Jasła oraz radni RMJ: Krystyna Sikora, Krzysztof Pec, Michał Rybka, a także radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Wojciech Zając, radny Rady Powiatu Jasielskiego Mateusz Lechwar oraz Iwona Trawińska-Ćwiertniewicz, pracownik biura senator Alicji Zając.

UMJ, fot. miastojaslo.pl

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

Paulina
Statystyki wskazują, że zacznie ponad 1/3 przedsiębiorców nie zna instytucji, które mogłyby udzielić im pomocy w prowadzeniu biznesu. Oznacza to, że w razie niepowodzeń nie będą wiedzieli gdzie szukać wsparcia, prawdopodobnie nie są oni też zainteresowani optymalizacją i ulepszeniem swojej działalności, gdyż aktywnie nie poszukują zewnętrznych bodźców sprzyjających rozwojowi i budowaniu konkurencyjnej pozycji na rynku.
0

50000 Pozostało znaków