Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Panorama miasta Jasła

W Jaśle powstał baner ze zdjęciami mieszkańców

Jasło to Ty - baner ze zdjęciami mieszkańców już powstał

Fotografie jaślan, którzy w ostatni wakacyjny weekend wzięli udział w akcji robienia sobie zdjęć na jasielskim rynku, można już oglądać. Projekt graficzny przedstawiający ułożone ze zdjęć serce i napis “Jasło - moje miasto, mój dom” znajduje się na banerze ustawionym na skwerku w zachodniej pierzei rynku.

Przypominamy, że przez dwa dni (26 i 27 sierpnia) na jasielskim rynku chętni jaślanie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i w ten sposób pokazać, że każdy z mieszkańców jest częścią miasta, kształtuje je i ma na nie wpływ, a Jasło jest miejscem, w którym pracujemy, uczymy się i żyjemy.


Jasło to Ty - baner ze zdjęciami mieszkańców


Z wykonanych zdjęć powstał projekt przedstawiający serce oraz napis “Jasło” z dopiskiem - moje miasto, mój dom. Baner będzie zdobił to miejsce do okresu świątecznego. Natomiast każdy, kto chciałby posiadać w swoich zbiorach ten projekt graficzny może go sobie pobrać z oficjalnej strony projektu “Jasło - moje miasto, mój dom”: https://um.jaslo.pl/pl/jaslo-to-ty-baner-ze-zdjeciami-mieszkancow-juz-powstal/

Akcja realizowana była w ramach przedsięwzięcia „Potencjały miasta bazą rozwoju lokalnej przedsiębiorczości”, które jest częścią projektu ”Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanego z Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Urząd Miasta w Jaśle

50000 Pozostało znaków