Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Trzy osoby ranne w wypadkach

Trzy osoby ranne w wypadkachTrzy osoby doznały obrażeń we wczorajszych wypadkach, do których doszło na drogach powiatu jasielskiego.

W Bączalu Dolnym ucierpiała kierująca osobowym peugeotem i jadąca z nią pasażerka. W Gorzycach po zderzeniu samochodu ciężarowego z daewoo matizem ranny został kierowca osobówki. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tych zdarzeń.
Do pierwszego wypadku doszło kwadrans po 8. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca peugeotem 206 jechała od Jabłonicy w kierunku Jasła. W Bączalu Dolnym 41-letnia kobieta na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z jezdni, po czym zjechał z przydrożnej skarpy i uderzył w betonowy słup energetyczny. Wskutek zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby - kierująca peugeotem mieszkanka gminy Skołyszyn i podróżująca wraz z nią 16-letnia pasażerka.
Drugi wypadek miał miejsce kwadrans po 17-stej w Gorzycach. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący daewoo matizem włączał się do ruchu wyjeżdżając z zatoki autobusowej. Podczas manewru 65-letni mieszkaniec gminy Krempna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy ciężarowego renault magnum, doprowadzając do czołowo-bocznego zderzenia się pojazdów. W wypadku ucierpiał kierujący daewoo mężczyzna, który karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie doznali obrażeń.

Trzy osoby ranne w wypadkach


Trzy osoby ranne w wypadkach


Trzy osoby ranne w wypadkachPolicjanci przeprowadzili oględziny samochodów i miejsc wypadków, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną, ustalili świadków. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Okoliczności tych zdarzeń będą wyjaśniane w toku prowadzonych postępowań.

 

KPP w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków