Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Trwają prace przy budowie zielonego rynku

lkgPogoda sprzyja pracom przy budowie zielonego rynku. Zakończono już montaż zadaszenia z konstrukcji drewna klejonego, kolejnym etapem będzie montaż pokrycia zadaszenia z elementów szklanych.

Równolegle trwają prace przy nowej nawierzchni placu. Wartość projektu wynosi 1 mln 440 tys. zł, z czego dofinansowanie to 880 tys. zł. Prace mają zakończyć się końcem kwietnia br.

Zielony rynek po modernizacji to ponad 100 stanowisk pracy i blisko 700 metrów zadaszenia tych stanowisk. - To sprawi, że wszyscy producenci, którzy będą chcieli w Jaśle sprzedawać swoje produkty, będą to mogli robić w naprawdę dobrych warunkach. Szybkim i wygodnym zakupom sprzyjać będzie także powstanie nowego parkingu przy targowicy - mówi Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła.

Wniosek pn. ,,Przebudowa placu targowego - Zielonego Rynku w Jaśle" realizowany jest w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007- 2013.

UM Jasła

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków