Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

Rutkowski o krok do rozwiązania tajemniczego zaginięcia Haliny Gorczycy z Jasła. Wizyta u byłego męża kobiety przełomem w śledztwie?

1415017706 02e74f10e0327ad868d138f2b4fdd6f0(1)W niedzielę detektyw Krzysztof Rutkowski spotkał się w areszcie śledczym z Januszem G. byłym mężem zaginionej Haliny Gorczycy z Jasła. Jak twierdzi rozmowa była znacząca i wyciągnął wiele wniosków, które mogą doprowadzić śledczych do rozwiązania zagadkowego zniknięcia kobiety.

Rutkowski o krok do rozwiązania tajemniczego zaginięcia Haliny Gorczycy z Jasła. Wizyta u byłego męża kobiety przełomem w śledztwie?
Od poniedziałkowego poranka ludzie Krzysztofa Rutkowskiego działają na terenie Jasła. W sprawie pojawił się wątek świadka, który obecnie przebywa na terenie Ukrainy, a może wnieść istotne informacje w tej sprawie. Ostatnio agenci detektywa pojawili się we Lwowie by porozmawiać z osobą, która zastanawia się nad oficjalnym zeznawaniem w tej sprawie.

Przypomnijmy, że Pani Halina była ostatni raz widziana 5 sierpnia w domu przy ul. 17 Stycznia. Kiedy syn wrócił i nie zastał jej w mieszkaniu, a na korytarzu odkrył ślady krwi, powiadomił natychmiast o tym co zobaczył rodzinę oraz policję. Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo – podejrzenie padło na byłego męża, z którym pani Halina nie utrzymywała dobrych relacji z powodu konfliktu o podział majątku. W przeszłości były mąż został skazany za zranienie pani Haliny nożem.
Rutkowski o krok do rozwiązania tajemniczego zaginięcia Haliny Gorczycy z Jasła. Wizyta u byłego męża kobiety przełomem w śledztwie?
Jak dowiedział się Patriot 24.net Krzysztof Rutkowski wystąpił z oficjalnym wnioskiem do amerykanów o udostępnienia zapisów satelitarnych z czasu, kiedy zaginęła Halina Gorczyca.

Co robił Janusz G. na terenie złomowiska? Może niebawem śledczy uzyskają od właściciela najsłynniejszego biura detektywistycznego zapis z satelity, który wskaże co robił i gdzie przemieszczał się były mąż kobiety. Jak ustaliło Biuro Rutkowski Janusz G. bezpośrednio z domu zaginionej Haliny Gorczycy pojechał na złomowisko, zajęło mu to 5 minut i 60 sekund. W związku z tym przeprowadzono eksperyment, który potwierdził czas przejazdu bez jakiegokolwiek zatrzymywania się.
Czy zwłoki mieszkanki Jasła ukryte zostały na złomowisku? Niebawem uzyskamy odpowiedź na to pytanie.

1415018042 43ec517d68b6edd3015b3edc9a11367b(1)

Detektyw Rutkowski podjął decyzję o całkowitym wywiezieniu złomu po to by wyczyścić i przygotować teren śledczym do podjęcia kolejnych działań w tej sprawie. O działaniach Rutkowski poinformował również osadzonego w areszcie śledczym w Sanoku Janusza G. jednocześnie oznajmił byłemu mężowi zaginionej, że wywóz złomu odbywa się na koszt Biura Rutkowski.
Nieoficjalnie wiemy, że zatrzymany zasłaniając się ogromnymi kosztami prosił Rutkowskiego o niewykorzystywanie zdjęć satelitarnych. Oświadczył również, że boi się Rutkowskiego, a policjanci traktują go w sposób chrześcijański. Rzekomo w areszcie jest mu dobrze, ponieważ panują tam warunki niczym w domu. Rutkowski postawił sprawę krótko jeśli mężczyzna nie zacznie współpracować to trafi za więzienne kraty na kilkanaście lat, a to rządzi się innymi prawami. Zatrzymanego nie opuszczało poczucie humoru, bo stwierdził, że część sanockiego społeczeństwa jest po jego stronie i gdyby miał startować na radnego to pewnie by wygrał, ponieważ ta sprawa dała mu taką popularność.

123

Czy Rutkowskiemu wykorzystując wszelkie swoje możliwości i kontakt z amerykanami uda się definitywnie zamknie sprawę? W momencie jej rozwiązania zapewnił nas, że zorganizuje konferencję prasową i przekaże kulisy postępowania.

Patriot24.net

Poinformuj nas