Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Ruszają codzienne dyżury PSPP

IMG 8581Od dziś ruszają dyżury członków KWW PSPP. Codziennie w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku, w godzinach od 16 do 18, w siedzibie sztabu wyborczego przy ul. Jagiełły 50, dyżurować będą członkowie Komitetu i sztabu oraz kandydaci na radnych.

Zaczyna Andrzej Kachlik (środa), Tadeusz Górczyk (czwartek), Adam Kozak (piątek), Bogusława Wójcik (poniedziałek), Janusz Przetacznik (wtorek).

- Dla zainteresowanych dostępne będą nasze tezy programowe i ankiety – mówi Janusz Przetacznik. – Będziemy prosić odwiedzających nasze biuro o ich wypełnienie. W ankiecie pytać będziemy o to, co jest dla mieszkańców Jasła priorytetem, jakie najważniejsze zadanie lub zadania należy postawić przed nowym samorządem, jakie cele należy wyznaczyć władzom miasta i powiatu. Prowadzony będzie „zeszyt dyżurów”, który sukcesywnie zapełniany uwagami i spostrzeżeniami mieszkańców, posłuży do sformułowania konkretnych wniosków i wystąpień. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco weryfikować i uzupełniać program oraz strategię samorządów w oparciu o oczekiwania mieszkańców.

IMG 8568

Pytania, wnioski i uwagi można zgłaszać także drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Mariola Mazur

50000 Pozostało znaków