Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Przedszkole Miejskie nr 2 w Jaśle zaprasza. Zapisz swoje dziecko już dziś!

14Przedszkole Miejskie Nr 2 w Jaśle przy ulicy Słowackiego7 jest placówką posiadającą wojewódzki certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie; ogólnopolski certyfikat Przedszkola w Ruchu.

Przedszkole dysponuje własną kuchnią, która sprosta każdym wymaganiom żywieniowym –gotujemy dla dzieci z różnymi dietami, alergiami.

Pobierana opłata to 10,00 zł dziennie – każdy dzień nieobecności dziecka w przedszkolu jest odliczany
Przedszkole czynne jest od 6.30 do 16.30 z możliwością wydłużenia godzin stosownie do potrzeb rodziców.

Przyjmujemy dzieciaki już od 2,5 lat, które nie są jeszcze samodzielne, chodzą w pampersach. To nie jest przeszkodą – pomożemy, nauczymy jak go odstawić.

Przyjmujemy również dzieci zamieszkałe poza Jasłem!!!

14

Pomieszczenia dla dzieci to 4 nowoczesne sale zajęć dydaktycznych, szatnia, hol przystosowany do zajęć ruchowych i muzycznych. Piękny, kolorowy i wyposażony w certyfikowany sprzęt ogród przedszkolny. Łazienki zaadoptowane są dla dzieci najmłodszych. Aktualnie w przedszkolu funkcjonuje 4 oddziały, do których uczęszcza 100 dzieci /  na dziewięć godzin /.
Zajęcia: prowadzone zgodnie z podstawą programową określoną przez MEN. Wzbogacone są o programy autorskie nauczycieli przedszkola.

Szeroki pakiet zajęć dodatkowych w ramach opłaty stałej: język angielski, rytmika, zajęcia logopedyczne, zajęcia terapii pedagogicznej, wycieczki, kółko teatralne, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi, religia.

Nauczyciele prowadzą prace wyrównującą różnorodne deficyty, prowadzą z dziećmi indywidualną pracę wspomagająco-wspierającą, pracę indywidualną z dziećmi zdolnymi. Pomagają dzieciakom czuć się bezpiecznie, kształtują poczucie własnej wartości, wprowadzają w świat znaków graficznych, przez co dzieciaki osiągają wysoki poziom gotowości szkolnej. Miła, serdeczna atmosfera wpływa na harmonijny rozwój dziecka i efektywną współpracę z rodzicami!!!

Nasz e-mail:

Zapisz swoje dziecko już dziś: tel: 13 446 34 33

 

 

50000 Pozostało znaków