Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Poranny wypadek na ul. Krakowskiej. Kierowca zasnął za kierownicą

DPP 7Do wypadku doszło dziś, około godziny 6 na DK73, na odcinku Jasło – Kołaczyce.

Kierowca samochodu osobowego zasnął za kierownicą i zjechał do rowu, uderzając w lampę uliczną. Dwie osoby podróżujące z nim trafiły do jasielskiego szpitala.

DPP 1


DPP 2


DPP 3


Kierowca osobówki jadąc od strony Kołaczyc, w kierunku Jasła zjechał do rowu. Z zebranych informacji, w tym relacji kierowcy wynika, iż zasnął on za kierownicą. Kierowca był trzeźwy.
Trwają czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. 

Policja apeluje, by podczas długich wakacyjnych podróży pamiętać o odpoczynku i postojach. Zamknięcie oczu, nawet na kilka sekund może doprowadzić do ogromnej tragedii. Policyjne statystyki pokazują, że zmęczenie lub zaśniecie kierowcy za kierownicą to najczęstsze przyczyny wypadków w okresie urlopowym i wakacyjnym. Zmęczony kierowca ma zmniejszoną czujność, a czas reakcji wydłuża się, nie jest w stanie precyzyjnie analizować sytuacji na drodze. Nie warto jechać na siłę i za wszelką cenę. Życie mamy tylko jedno! Jedźmy na wakacje bezpiecznie!

DPP 4


DPP 5


DPP 6


DPP 8

Anna Dziura

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków