Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Pomóżmy spełnić marzenie Patrycji Staniszewskiej

staniszewskaPochodzę z Podkrapacia . Mam 35 lat. Interesuje się filmem, kabartem, muzyką, podróżami, pływaniem i jazdą konną.

Lubię pomagać ludziom w miarę swoich możliwości i sprawiać im radość. Pamiętajcie gdy dajecie im dobro do Was ono powróci z podwójną siłą.
Zapraszam do głosowania na mnie.
Mój udział w konkursie będzie dla mnie ogromną przygodą i spełnieniem marzeń. Mam nadzieję, że moja kandydatura jako Miss na Wózku sprawi, że innym osobom niepełnosprawnym będzie łatwiej:

a) chciałabym aby każda osoba niepełnosprawna nie bała się walczyć o siebie i swoje marzenia.

b) chciałabym, aby każda osoba niepełnosprawna, której stan zdrowia, by tego wymagał miała swojego asystenta do pomocy w życiu codziennym i uczestniczyć w życiu społecznym: np.: pójść na zakupy, czy pozałatwiać sprawy urzędowe, czy zwyczajnie chwilę porozmawiać.

c) chciałabym aby każda osoba niepełnosprawna na wózku mogła korzystać z turnusów rehabilitacyjnych co roku.
Aby spełnić swoje marzenia o Finale Miss Polski na WÓZKU, Który odbędzie się 16 sierpnia 2014r w Amfiteatrze Warszawa Bemowo.

Kochani głosujcie, bo potrzebuję dużo głosów: wyślij SMS na numer 72068 o treści: TC.JEDYNA.23
Na daną kandydatkę można głosować tylko raz dziennie z jednego numeru telefonu. Bardzo dziękuję za każdy głos
http://jedyna-taka.pl/miss,23,patrycja-staniszewska.html a tu sobie możecie mnie obejrzeć jeśli możecie to poinformujcie znajomych dla mnie każdy głos jest cenny z góry dziękuję

Patrycja Staniszewska

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków