Orszak Trzech Króli po raz drugi w Jaśle

mini6 stycznia, w Święto Objawienia Pańskiego 2015 roku, Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami 329 miejscowości w Polsce i 15 miast za granicą. W Jaśle zorganizowany zostanie po raz drugi.

Orszak wyruszy o godzinie 11.45 spod kościoła OO. Franciszkanów ulicami 3 Maja, Kołłątaja, Kościuszki na płytę Rynku. Na godz. 13 zaplanowany jest pokłon Trzech Króli, a także wspólne śpiewanie kolęd. Orszak uświetnią występy Miejsko-Kolejowej Orkiestry Dętej, Kapeli „Trzcinicoki”, chóru „Soli Deo” oraz chóru Gimnazjum nr 1 w Jaśle.

Organizatorzy: Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury, Kolegiacka Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Jaśle, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa 4 w Jaśle, Gimnazjum nr 1 w Jaśle, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle.

orszak trzech króli plakat

Na Orszak Trzech Króli Jasło 2015 zapraszają Burmistrza Miasta Jasła Ryszard Pabian oraz Dziekan Dekanatu Jasło Wschód ks. Zbigniew Irzyk.

UMJ

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.