Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Nagrody dla nauczycieli wręczone

Nagrody dla nauczycieli wręczoneWe wtorek, 15 października, z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Starostwie Powiatowym w Jaśle wręczono Nagrody Zarządu Powiatu nauczycielom szkół i placówek prowadzonych przez Powiat Jasielski.

W tym roku Nagrody Zarządu Powiatu trafiły do dziewięciu osób.
Dzień Nauczyciela tradycyjnie obchodzimy 14 października. W rzeczywistości jest to data upamiętniająca powstanie Komisji Edukacji Narodowej w 1773 r., a jej właściwa nazwa to Dzień Edukacji Narodowej. Utarło się jednak, że właśnie 14 października to święto nauczycieli. Z tej okazji Zarząd Powiatu w Jaśle zdecydował o przyznaniu nagród za osiągnięcia w pracy z dziećmi i młodzieżą nauczycielom szkół i placówek, których organem prowadzącym jest Powiat Jasielski.

Nagrody dla nauczycieli wręczone


Nagrody dla nauczycieli wręczone


Wśród nagrodzonych osób znalazła się Aneta Jarosz – Mazur nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle, Justyna Cyran wicedyrektor Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle, Beata Buchała nauczyciel Zespołu Szkół Nr 3 w Jaśle, Urszula Budziak nauczyciel Zespołu Szkół Nr 4 w Jaśle, Grażyna Żygłowicz nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach, Jan Kmiecik nauczyciel Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaśle, Agnieszka Śliwa pedagog Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Jaśle, Krystyna Dzik nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Jaśle, Barbara Wierdak – Cyboroń dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Żmigrodzie.

Nagrody dla nauczycieli wręczone


Wicestarosta Jasielski Franciszek Miśkowicz złożył życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej nagrodzonym nauczycielom, dodając, że te wyróżnienia to skromna, ale bardzo potrzebna forma uhonorowania ich pracy.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

 

50000 Pozostało znaków