Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Już w niedzielę możemy zadecydować o istnieniu Straży Miejskiej w Jaśle!

Już w niedzielę możemy zadecydować o istnieniu Straży  Miejskiej w Jaśle!8 lutego w referendum możemy zdecydować o likwidacji bądź pozostawieniu jasielskiej Straży Miejskiej.

Głosowanie odbędzie się w niedzielę w godzinach 7.00 – 21.00 w 27 lokalach wyborczych na terenie Jasła. To te same miejsca, w których oddawaliśmy głos przy wyborach samorządowych. Ważne, aby wziąć ze sobą dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem. Głosować mogą mieszkańcy miasta Jasła wpisani do rejestru wyborców. Na karcie wydanej podczas referendum odpowiemy na pytanie: „Czy jesteś za zlikwidowaniem Straży Miejskiej w Jaśle”.

Roczny koszt utrzymania straży to 1 600 000 zł, dzięki likwidacji Straży Miejskiej miasto Jasło zaoszczędzić może milion złotych rocznie. Rozwiązanie straży skutkować będzie również zniknięciem z naszych dróg znienawidzonego przez wielu mieszkańców fotoradaru.
W dniu referendum odwiedzi Jasło dziennikarz telewizji TVN Emil Rau, znany jako „Emil łowca fotoradarów”. Zadeklarował podwożenie do lokalu wyborczego Jaślan, którzy będą mieli problem z dotarciem do urn w dniu referendum. Chętni mogą zgłaszać się pod numerem telefonu 889 124 392.

Zapraszamy wszystkich do lokali wyborczych! Pierwszy raz od dwudziestu lat możemy zadecydować o naszych sprawach sami, bez pośrednictwa polityków. Wystarczy poświęcić w niedzielę 10 minut na oddanie głosu. Wykorzystajmy tę szansę i pokażmy, że władza jest w naszych rękach!

Inicjatorzy referendum, pełnomocnik Jarosław Winiarski

krytykrytyk
ch*j z tego że Jasło zarobi 1 600 000 zł, dla kogo to pójdzie? dla kchanego pana pabianka do kiermany, zacznijcie myśleć, co wam robi w sumie ta miejska ? :)
0
!!!
co robi strażhttps://www.youtube.com/watch?v=jXNPJM8syvs&spfreload=10
0
TT
To ci pokazałeś to wszytko prawda ale tu nie chodzi o samą straż miejską tylko o ten fotoradar. Zresztą i tak zostaną nie ma szans żeby dziś ludzie zagłosowali w takie warunki pogodowe.
0

50000 Pozostało znaków