Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Jakie tajemnice skrywa w sobie dusza współczesnej kobiety?

dzien-kobietNie jest łatwo zdefiniować współczesną kobietę. Przy okazji Dnia Kobiet zastanawiamy się co czyni Panie tak wyjątkowymi.

To co naprawdę skrywają one w swojej duszy wiedzą niestety tylko same. Kobieta jak każdy chce delektować się życiem, brać to co przyniesie chwila. Niezmiernie ważne obszary w jej życiu stanowi dom, rodzina, ale świetnie potrafi godzić to z pracą zawodową. Nie trudno zauważyć, że współczesne kobiety idą z duchem czasów, ubierają się ze smakiem, dbają o ciało, może mniej o ducha. Zajmują też miejsca w polityce, nauce czy sporcie. Współczesna kobieta ma w zasadzie możliwość realizowania się w sposób, który dawniej był nie do zaakceptowania.

beznazwyJaka więc jest współczesna kobieta? Pytanie jest dość skomplikowane i udzielenie na nie jednoznacznej odpowiedzi jest trudne. Kobieta posiada pewne cechy, zachowania, czy rzeczy, które dostrzegają jedynie mężczyźni. W dzisiejszym świecie panie znacznie bardziej liczą się, są dostrzegane przez świat.
Kobiety potrafią być władcze, rządne władzy, niepokorne, a zarazem silne, czy wręcz dążące po trupach do celu – czyli posiadają one szereg cech przypisywanych niegdyś mężczyznom.
Jak rozwiązać skomplikowaną zagadkę, jaką jest kobieta? Z pewnością każdemu mężczyźnie zdarzyła się sytuacja, w której choćby bardzo chciał to nie potrafił za żadne skarby zrozumieć o co chodzi jego ukochanej i co jest powodem jej złości, czy też może rozżalenia, nie potrafił zidentyfikować przyczyny jej zachowania. Faktem jest, że takie zachowanie jest normalne i zarówno kobiety jak i mężczyźni zachowują się w sposób, który nie zawsze jest do końca zrozumiały dla płci przeciwnej.

 

kobieta-spelnionaPsychika współczesnej pani jest naprawdę bardzo skomplikowana i wymaga dużo zachodu, by cokolwiek z jej zachowania zrozumieć. Otóż okazuje się, że kobieta tak naprawdę głównie swoje zachowanie motywuje emocjami, czy to złymi, czy to dobrymi. Wszystko zależy od nastroju i sytuacji.
Nietrudno można zauważyć, że to właśnie w płci pięknej łatwiej jest wzbudzić wzruszenie czy też radość. Chociażby taki prezent. Kobieta potrzebuje czegoś, co sprawi jej niezmierną radość, czyli czegoś, co będzie piękne i poprawi jej humor. Kolejna sprawą jest to, że kobieta potrzebuje dużych wahań emocji. Czyli na przykład śmieje się, a za chwilę już czuje, że będzie płakać.
To całkiem inna istota niż mężczyzna. Nie zawsze będzie ona do końca oczywista i to co robi także. Idąc dalej, panie wykorzystują wszystkie swoje atrybuty dla swojej korzyści, by zjednać sobie wszystkich dookoła.

 

kobieta articleKobieta zmieniała się na przestrzeni wieków, ale mimo wszystko świat zachował jej podstawowe cechy. Jest ona fascynująca, delikatna. Czuje się dowartościowana przez społeczeństwo i potrzebna. Mimo narzuconej życiowej roli, może pozostawać wolną i wartościową osoba.

Anna Dziura

 

zyczenia 

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków