Choinki Jedynki

choinkijedynki6 grudnia na jasielskim rynku, w godzinach 9-13, pojawi się plenerowe studio Polskiego Radia, a prowadzący program Roman Czejarek i Karolina Rożej prowadzić będą akcję „Choinki Jedynki”.

Dodatkowymi atrakcjami przygotowanymi przez Miasto będzie wizyta św. Mikołaja, ślizgawka dla dzieci i jarmark bożonarodzeniowy.

Jasło będzie jednym z siedmiu miast w Polsce, które wezmą udział w akcji charytatywnej, której celem jest zbiórka pieniędzy na potrzeby Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko i Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk.

W ramach akcji odbywać się będą licytacje prac Magia Świąt, wykonanych przez znane osobistości m.in. małżonkę Prezydenta RP Annę Komorowską, Irenę Szewińską, Joannę Szczepkowską, Przemysława Saletę, Jacka Wszołę, Marię Czubaszek, Jerzego Owsiaka, Pawła Królikowskiego, Krzysztofa Maternę. Kilka z tych prac trafi do Jasła.

choinkijedynki

Aukcja prac celebrytów odbywać się będzie na antenie Programu 1 PR w godzinach 9.00 – 11.59. Słuchacze z całej Polski będą mogli deklarować swoje kwoty wyceny za pomocą SMS lub telefonów. Do aukcji mogą włączyć się także osoby, które osobiście przyjdą do studia plenerowego Jedynki w danym mieście, w godz. 11.00–11.59.

W trakcie audycji wejść na żywo na antenę prowadzone będą wywiady z zaproszonymi gośćmi, konkursy z nagrodami dla mieszkańców miast i słuchaczy.

Akcja „Choinki Jedynki” prowadzona będzie w następujących miastach: Gniezno – 2 XII, Uniejów - 3 XII, Zamość - 4 XII, Tarnobrzeg - 5 XII, Jasło - 6 XII, Biała Podlaska - 7 XII, Warszawa - 8 XII.

Więcej na stronie internetowej www.choinkijedynki.jedynka.polskieradio.pl

Zapraszamy 6 grudnia na jasielski rynek!!!

UMJ