Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Prawo i Sprawiedliwość zarejestrowało listę do Parlamentu Europejskiego

eyey

Ponad 45 tys. podpisów poparcia zebrało Prawo i Sprawiedliwość pod listą kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego – poinformował szef podkarpackiego sztabu wyborczego PiS Poseł Piotr Babinetz.

W sobotę 12 kwietnia Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała listę Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Podkarpaciu. Działaczom partii i sympatykom z województwa udało się zgromadzić prawie czterokrotnie większą od wymaganej liczbę podpisów i jak deklaruje sztab wyborczy do Świąt Wielkanocnych uda się ich zgromadzić ok. 50 tys.

- Bardzo nas cieszy tak duża liczba podpisów, które mieszkańcy często składali bardzo spontanicznie. Traktujemy to jako dobry sygnał na nadchodzące wybory – skomentował pełnomocnik wyborczy Mateusz Kutrzeba.
Szef podkarpackiego sztabu wyborczego PiS Poseł Babinetz podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość liczy na bardzo dobry wynik wyborczy. – Biorąc pod uwagę nastroje społeczne, mamy pełne przekonanie o zdecydowanym zwycięstwie. Lista PiS jest bardzo mocna, a nasz lider Poseł do PE Tomasz Poręba ma bogate doświadczenie w polityce europejskiej i sprawdził się w PE jako polityk skutecznie dbający o interesy regionu.

fotSzef sztabu wyraźnie podkreślił, że wszyscy kandydaci na liście PiS to osoby kompetentne i doświadczone, które cieszą się dużym poparciem społecznym.
Kampania wyborcza Prawa i Sprawiedliwości ma być oparta na bezpośrednich spotkaniach i rozmowach z mieszkańcami. Jak wskazywał Piotr Babinetz, kandydaci PiS chcą dotrzeć do jak największej grupy ludzi i rozmawiać o tych problemach, które dotykają ich najbardziej.

Nadchodzące wybory do Parlamentu Europejskiego są niezwykle ważne i podczas tej kampanii wyborczej będziemy starali się zmobilizować nie tylko nasz elektorat, ale zachęcić wszystkich mieszkańców naszego regionu do pójścia na wybory i oddania głosu na Prawo i Sprawiedliwość – dodał rzecznik sztabu wyborczego Marcin Fijołek.
Listę do PiS do PE otwiera Poseł do PE Tomasz Poręba, na kolejnych miejscach znaleźli się: Senator Alicja Zając, Poseł Stanisław Ożóg, Poseł Stanisław Piotrowicz, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Bogdan Romaniuk, Poseł Prof. Józefa Hrynkiewicz, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Tadeusz Pióro, Dyrektor PCEN Krystyna Wróblewska, dr Andrzej Ćwierz, dr Lidia Błądek.

Katarzyna Ochman
Biuro Prasowe EKR

50000 Pozostało znaków