Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Wypadek w Umieszczu. Samochód wjechał w słup.

Wpadek w UmieszczuPrzed godziną 20. w miejscowości Umieszcz, kierujacy samochodem marki Mercedes wypadł z drogi, uderzył w słup energetyczny i dachował.

Zarówno samochód jak i słup zostały poważnie uszkodzone. Jak informują pracujące na miejscu służby, jadący od strony Glinika Polskiego, w kierunku Umieszcza kierowca, nie zachował należytej ostrożności. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku była też nadmierna prędkosć. W wyniku wypadku kierujący pojazdem mężczyzna wraz z podróżującym z nim pasażerem zostali przetransportowani karetką pogotowia do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, gdzie udzielana jest im pomoc. W szpitalu zostaną też prawdopodobnie przeprowadzone badania na zawartość alkoholu we krwi.
red.

a


b


d


h


f


Znawca
Panie redaktorze, PRAWDOPODOBNIE słowo klucz, badania są zawsze wykonywane. A wystarczy tylko czytać konkurencję i by Pan wiedział.
0
GISY
Ale pojechali. Kolejny pewnie dopadł mędrca tatuśka i zadziałał.
0
luj
celownik na miejscu
0
Sami
Faktycznie :) Dobrze musiał celować jak celownik się zachował.
0
zenon
uac
0
zenon
napici jak kukułki
0
Pan Widz
Jechał od Umieszcza w stronę Czeluśnicy a nie od Glinika w stronę Umieszcza
0
Bryt
Pan Widz powiedziała :
Jechał od Umieszcza w stronę Czeluśnicy a nie od Glinika w stronę Umieszcza
Tu chodzi o kierunek. Ty myślisz że w trakcie wypadku służby wiedzą dokładnie skąd wyjechał? Podaje się kierunek w jakim się poruszał. A podany jest ten sam co ty piszesz jedynie miejscowości są obok siebie.

0
gopi
2,7 P W wydychanym A pasazer podobno więcej ok 4,3
0
GISY
To ładnie bekną. Dobrze że nikogo nie zabili.
0

50000 Pozostało znaków