Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

VIII Międzynarodowy Turniej Judo dla dzieci i młodzieży Bielsko- Biała

VIII Międzynarodowy Turniej Judo dla dzieci i młodzieży Bielsko- BiałaMiędzynarodowy Turniej Judo w Bielsko- Białej zgromadził ponad 1300 zawodników ze 115 klubów z kraju i Europy.

Nasi zawodnicy UKS MOSIR JASLO również pokazali się z jak najlepszej strony.
Srebrny medal dla Jasła przywiozła Julia Wojdyła, natomiast dla Jakuba Piątka brakło trochę szczęścia i niestety przegrał walkę o brązowy medal i tym samym uplasował się na 5 miejscu. Alan Nowak i Kasper Krzakiewicz, mogą przyznać że ten turniej nie był dla nich szczęśliwy, niestety nie przeszli walk eliminacyjnych. To pierwszy turniej w tym roku i może być tylko lepiej. 
Gratulacje za piękną sportową postawę. Wielkie podziękowania dla Urzędu Miasta Jasła za wspieranie kariery młodych judoków.
www.judomosir.pl

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków