Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Natalia Nocula medalistką Pucharu Polski Juniorek młodszych

Natalia Nocula medalistką Pucharu Polski Juniorek młodszychZawodniczka klubu ASW JUDO JASŁO odniosła kolejny sukces podczas Otwartego Pucharu Polski juniorek młodszych, który rozegrany został w Bytomiu.

Do rywalizacji w tych zawodach stanęło 340 zawodników. Turniej jak każdy tej rangi stał na bardzo wysokim poziomie a udział w nim wzięli najlepsi zawodnicy w naszym kraju. Nasz klub reprezentowały cztery dziewczyny, które od lat rywalizują na najwyższym poziomie sportowym w swoich kategoriach wiekowych. Najlepiej podczas tych zawodów spisała się Natalia Nocula, która wywalczyła srebrny medal w kategorii wagowej do 44 kg.
Na bardzo wysokim piątym miejscu w kategorii wagowej do 48 kilogramów uplasowała się Katarzyna Kolbusz.

DSC 0609

Niestety w walkach eliminacyjnych wyższość swoich rywalek tym razem musiały uznać Joanna Nocula oraz Paulina Górniak.
Na uwagę zasługuje fakt, iż dziewczyny w tym roku wzięły już udział w wielu turniejach, między innymi Pucharach Europy, Mistrzostwach Polski, wielu Pucharach Polski oraz dużej liczbie turniejów towarzyskich i niestety podczas tych zawodów zmęczenie dało się już we znaki.