Medale judoków ASW Judo Jasło i Akademii Judo Dębowiec na Mistrzostwach Województwa PodkarpackiegoW dniu 21.03.2015 w Krośnie rozegrane zostały kolejne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego. Turniej skierowany był dla zawodników z grup wiekowych junior, junior młodszy, młodzik, dzieci starsze i dzieci młodsze.

Liczba grupa naszych wychowanków przystąpiła do tego turnieju i pokazała się z bardzo dobrej strony zdobywając wiele medali.
Tytuł Mistrza Województwa zdobyli:
1.Natalia Nocula

8.Igor Kamiński
9.Bartłomiej Paluch
10. Dominika Mirek

Brązowe medale przypadły w udziale:
1.Bartosz Wietecha
2.Wiktor Trzeciak
3.Karol Michalik
4.Wiktoria Wietecha
5.Dawid Strączek
6.Mateusz Kluszczyk
7.Jessica Spólnik
8.Filip Sikora
9.Katarzyna Dubis
10. Karolina Krężel

Ponadto nasz klub reprezentowali jeszcze: Woźniak Błażej, Woźniak Norbert, Milena Sekunda, Oliwia Michałowska, Jan Leśniak. Zawodnicy ci niestety nie uplasowali się na podium, ale sam udział w turnieju na pewno był bardzo dużym doświadczeniem i wierzymy, że następnym razem wrócą wszyscy z medalami.
Ponadto w kategorii dla najmłodszych zawodników roczników 2007 i młodsi, którzy walczyli w turnieju dodatkowym rywalizował jeszcze Karol Kamiński. Zawodnicy z tej grupy otrzymywali pamiątkowe dyplomy za udział w turnieju rozegranym w formule funny judo.

Gratulujemy wszystkim podopiecznym trenerów Karola Śmietany, Łukasza Pacochy
i Przemysława Czarneckiego tak dobrego startu w Mistrzostwach Województwa.
Dziękujemy rodzicom za doping i obecność podczas zawodów, na pewno była to dodatkowa motywacja do lepszej walki dla naszych klubowiczów.
Udział w zawodach możliwy był dzięki wsparciu Urzędu Miasta Jasła oraz Urzędu Gminy Dębowiec.
UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl