Letni obóz z AP Jasło

01W dniach 02.08.- 09.08.2014r. zawodnicy AP Jasło przebywali na letnim obozie w Ośrodku ,,Banderoza" w Głuchołazach.

W trakcie obozu, oprócz zajęć treningowych nasze drużyny rozegrały również kilka meczy kontrolnych. Treningi piłkarskie odbywały się na trzech boiskach trawiastych, oraz na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w miejscowości Mikulovice /Czechy/. W trakcie obozu udaliśmy się do Wrocławia na mecz Borussi Dortmund ze Śląskiem Wrocław. Dla młodych chłopców na długie lata zapadną w pamięci chwile, gdy otrzymywali autografy od Sebastiana Kehla, Pierre-Emericka Aubameyanga, Marcela Schmelzera, Adriana Ramosa, trenera Jürgena Kloppa. W trakcie obozu chłopcy wyszli na Kopę Biskupią 889 m n. p. m., uczestniczyli we mszy świętej na Górze Chrobrego.

02

06

Nasi zawodnicy mieli również możliwość gry w tenisa stołowego, siatkówkę, koszykówkę, szukali złota, odpoczywali w jaskiniach solnych, pływali w nowo otwartym basenie. Pogoda dopisała, zdrowie również a wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek pozwoliło miło spędzić wolne chwile. Wszyscy zawodnicy wrócili do Jasła bardzo zadowoleni. Serdecznie dziękujemy za pomoc finansową w organizacji obozu Panu Pawłowi Zabadale, Prezesowi Zarządu Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Panu Januszowi Przetacznikowi, Burmistrzowi Miasta Jasła Panu Andrzejowi Czerneckiemu, Urzędowi Miasta Jasła, Panu Janowi Zawilińskiemu, oraz Rodzicom.

AP JAsło