III Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo

miastojaslo.pl812

,,Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj” Jigoro Kano (twórca judo)

Idea to towarzyszy naszym jasielskim judokom od dwudziestu lat. Powstała w 1993 roku sekcja judo w Jaśle do dnia dzisiejszego ma swoim sympatyków i kontynuatorów.
W sobotę 9 marca w Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo.

miastojaslo.pl682

miastojaslo.pl744

Zawody zorganizowane na najwyższym poziomie dostarczyły pasjonatom tej dyscypliny sportu wiele emocjonujących chwil. Byliśmy świadkami większych i mniejszych sukcesów naszych judoków, którzy walcząc w swoich kategoriach wiekowych i wagowych dawali z siebie wszystko. Emocji i wzruszeń było co niemiara, tym bardziej, że dla części zawodników były to pierwsze tego typu zawody. Jasielscy judocy spisali się na medal, zdobywając zaszczytne miejsca.

miastojaslo.pl810

miastojaslo.pl954

Poziom zawodów sędziowie i trenerzy określili jako wysoki. Wszystkie pojedynki zacięte i na najwyższym poziomie. Zaprezentowane przez najmłodszych umiejętności pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Wola walki, determinacja i zaciętość, tak w skrócie można byłoby opisać każdą z walk, którym z wielkim zaciekawieniem przyglądali się zgromadzeni kibice. Dużo większe emocje towarzyszyły obserwującym swoje pociechy rodzicom.

miastojaslo.pl987

miastojaslo.pl787

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych, trenerom zaś satysfakcji z wyników swoich podopiecznych.

Zapraszamy do fotorelacji z mistrzostw

Anna Dziura