Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

II miejsce rocznika 2002 na turnieju w Jaśle

pilka-mini

II miejsce zajęła drużyna rocznika 2002 na turnieju o puchar Miasta Jasła. W pierwszym meczu pokonaliśmy po bramce P. Stasiaka Igloopol Dębica.

Mecz wyrównany, w którym to my byliśmy skuteczniejsi i wygraliśmy ten mecz z trudnym przeciwnikiem. W drugim meczu przegraliśmy z gospodarzem turnieju UKS 6 Jasło I 0:1. Mecz z lekką przewagą UKS-u który stworzył 4 dobre sytuacje bramkowe i wykorzystał jedną. My mogliśmy wyrównać w ostatnich sekundach meczu, ale 3 strzału oddane przez J. Sokołowskiego w ciągu kilku sekund świetnie obronił bramkarz 6 Jasło. W kolejnym spotkaniu remisujemy po słabej grze 0:0 z Galicją Nowy Sącz. W ostatnim meczu grupowym wygrywamy 3:0 z Liwoczem Brzyska. Bramki strzelili P. Stasiak – 2, oraz P. Sypień. W pierwszym półfinale UKS wygrywa po bardzo dobrej grze 4:0 z Drustavem Svidnik. Drugi półfinał to najlepszy mecz tego turnieju. Sandecja która wygrała swoją grupę do początku zaatakowała i w 4 minucie K. Betlej uratował nas do straty bramki. Później to my osiągnęliśmy przewagę i w 7 min. H. Bracik uderza w słupek bramki rywali. W 9 minucie K. Rzońca po indywidualnej akcji strzela bramkę na wagę awansu. Mecz ten kosztował nas mnóstwo sił i niestety opłaciliśmy to kontuzją H. Bracika, który nie mógł wystąpić w meczu finałowym. Finałowy mecz to słabsza gra obu drużyn. UKS starał się grać długą piłką za obrońców i po jednym z takich zagrań strzelił zwycięską bramkę. My nie mieliśmy już sił by wyrównać stan tego meczu. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany zawodnik AP Jasło Jakub Betlej.
Skład AP Jasło: Jakub Betlej, Jakub Sokołowski, Hubert Bracik, Piotr Stasiak, Karol Rzońca, Patrik Sypień, Michał Madejczyk, Igor Wanat, Hubert Wanat, Grzegorz Wójcik, Gracjan Sułkowski, Trener: Oktawian Flis.