Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Aktywne wakacje na osiedlach

Aktywne wakacje na osiedlachPonad 400 dzieci i młodzieży z jasielskich osiedli uczestniczyło w kolejnej edycji programu „Trener osiedlowy”.

Zajęcia prowadzone były przez całe wakacje cztery razy w tygodniu.

- Zawsze w tym programie bierze aktywny udział wielu młodszych jaślan i pomimo tego, że jest to już kolejna edycja, zainteresowanie tą formą spędzania wolnego czasu nie maleje. Bardzo się z tego cieszę, bo to oznacza, że jest to dobry pomysł – powiedział podczas zakończenia Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Program realizowany był w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, a oprócz zajęć na obiektach sportowych uczestnicy programu będą mogli również skorzystać z basenu otwartego lub krytej pływalni, siłowni oraz z parku linowego.

Urząd Miasta w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków