Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Wolontariusze Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości pilnie poszukiwani

Michał Rusinek wraz ze Szlachetną Paczką zachęcają do wolontariatu  w województwie podkarpackimW najbliższy czwartek 8 października zaprezentowane zostanie hasło Michała Rusinka, będące efektem zaangażowania autora na rzecz Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. 

Tego dnia sentencja mająca zachęcać Polaków do udziału w wolontariacie wybrzmi również w województwie podkarpackim. Bez wolontariuszy w tym wyjątkowo trudnym roku pomoc może nie dotrzeć do tysięcy rodzin i dzieci. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie  https://www.szlachetnapaczka.pl/superw/.

Michał Rusinek – literaturoznawca, pisarz, tłumacz, wieloletni sekretarz Wisławy Szymborskiej oraz prezes Fundacji polskiej noblistki – zdecydował się wesprzeć poszukiwania wolontariuszy do tegorocznych edycji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Główne wydarzenie związane z premierą opracowanego przez niego hasła odbędzie się w Krakowie. W kazdym wojewódzkim miescie, w tym także w Rzeszowie, wolontariusze tego dnia będa zachęcać Polaków do zgłoszenia się do wolontariatu.
Aby rodziny w trudnej sytuacji, osoby samotne i dzieci z województwa podkarpackiego mogły otrzymać mądrą pomoc, już w tym momencie potrzeba kompletu wolontariuszy. Na terenie naszego województwa wciąż 280 z nich brakuje.

Szlachetna paczka

Pilnie potrzebni wolontariusze Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości w województwie podkarpackim. Bez nich pomoc może nie dotrzeć do setek rodzin i potrzebujących dzieci. Zgłoś się na  https://www.szlachetnapaczka.pl/superw/.
  
Z myślą o tych, których nikt nie dostrzega 

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków