Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Wojewódzki etap Olimpiady o ubezpieczeniach za nami!

Wojewódzki etap Olimpiady o ubezpieczeniach za nami!Znamy już zespół, który reprezentować będzie Podkarpacie w finale Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

 – to uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle.Dzisiaj (16.03) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie,60 uczniów z 20 szkół ponadgimnazjalnych rywalizowało w wojewódzkim etapie olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” organizowanym przez ZUS.Uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle pokonali ponad 1700 podkarpackich uczniów uczestniczących w tegorocznej edycji Olimpiady. Już za miesiąc (26.04) będę reprezentowali województwo podkarpackie w finale ogólnopolskim w Warszawie. Do zdobycia są nagrody rzeczowe (laptopy, tablety, czytniki e-booków) oraz indeksy i preferencyjne warunki w rekrutacji na uczelnię. Na najlepszych czekają indeksy m.in. Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Gdańskiego, UJK w Kielcach, Akademii Pomorskiej, UMK w Toruniu, UWM w Olsztynie, lubelskiego KUL oraz  UPH w Siedlcach. Ułatwienia w rekrutacji na studia oferują Wyższa Szkoła Biznesu z Dąbrowy Górniczej, Akademia Pomorska, Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowe w Płocku, Krośnie, Nowym Sączu, Kaliszu, Pile, Wałbrzychu i Zamościu, Wyższe Szkoły Bankowe w Poznaniu i Toruniu, UMK w Toruniu, WSZiA w Zamościu, Uniwersytet Zielonogórski oraz WSAP w Ostrołęce.W wojewódzkim finale, który odbył się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego rywalizowali uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z Jarosławia, Ropczyc, Strzyżowa, Jasła, Niska, Mielca, Krosna, Rzeszowa, Dębicy, Stalowej Woli, Dynowa, Tarnobrzega, Brzozowa i Radomyśla Wielkiego.
Na Podkarpaciu olimpiada została objęta patronatem ta przez Marszałka Województwa Podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty.Trzymamy kciuki za Olimpijczyków!

Wojciech Dyląg regionalny rzecznik ZUS w województwie podkarpackim

50000 Pozostało znaków