Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

„Winorośl i wino. Wiedza i praktyka” - wiosenny hit wydawniczy już w sprzedaży!

„Winorośl i wino. Wiedza i praktyka” - wiosenny hit wydawniczy już w sprzedaży!Na rynku wydawniczym ukazała się pierwsza część  długo oczekiwanej książki pt. „Winorośl i wino. Wiedza i praktyka”.

Wydawcą jest Fundacja Galicja Vitis, autorami najlepsi specjaliści w dziedzinie winiarstwa Polsce.Książka „Winorośl i wino. Wiedza i praktyka”  to kompendium wiedzy o winiarstwie opracowane przez wykładowców Podkarpackiej Akademii Wina w Jaśle, najlepszych specjalistów w Polsce w swoich dziedzinach. To nie tylko teoretycy, ale i praktycy, którzy swoją specjalistyczną wiedzę zdobywali przez lata doświadczeń. Książka adresowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych winiarstwem, właścicieli już istniejących winnic, jak i osób początkujących, winoogrodników i miłośników wina. Ze względu na rozległość tematyki winiarskiej książka podzielona została na dwie części. Część pierwsza poświęcona jest zagadnieniom związanym z uprawą winorośli. Główne rozdziały dotyczą zakładania winnicy, uprawy, nawożenia i ochrony winorośli. Część druga poświęcona produkcji wina ukazać ma się w połowie tego roku. W obu częściach zasadnicze zagadnienia obudowane są rozdziałami uzupełniającymi, jak historia, systematyka winorośli, marketing, enoturystyka, sztuka degustacji, prawo winiarskie. 

wino 1

 „Winorośl i wino. Wiedza i praktyka” – cz. 1, to bogato ilustrowany  podręcznik wiedzy teoretycznej i praktycznej. Format: B5 (165x235 mm), liczba stron: 320 stron,  ponad 300 kolorowych  fotografii, w pełnym kolorze, na papierze kredowym, w twardej oprawie. Cena detaliczna 60 zł plus 10  zł koszty wysyłki Kupić ją można bezpośrednio od wydawcy (zamawiając wysyłkę drogą e-mailową – szczegóły podane są na http://akademiawina.org/index.php/component/k2/item/443-winorosl-i-wino-wiedza-i-praktyka-cz-1-wiosenny-hit-wydawniczy-juz-w-sprzedazy oraz w wybranych księgarniach internetowych i sklepach branżowych. „Winorośl i wino. Wiedza i praktyka” to kolejna po „Ochronie winorośli” książka wydana przez Fundację Na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa „Galicja Vitis”. 
Ewa Wawro prezes Fundacji Galicja Vitis

50000 Pozostało znaków