Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

"Urodzeni w Mieście Snów 2"

miniatura urodzeni

Pod naszym patronatem! W najbliższy poniedziałek o godzinie 19. odbędzie się internetowa premiera Prologu filmu "Urodzeni w Mieście Snów 2".

Film reżyserii Marcina Rąpały będzie opowiadał historię ludzi, którzy pomimo różnych przeszkód wciąż szlifują swoje zdolności biegnąc w stronę najpiękniejszych marzeń. Prolog jest tylko czubkiem góry lodowej projektu, który zapoczątkowany został w 2010 roku przez Marcina Rąpałę i Michała Paca.

Urodzeni-plakat

Film jest kontynuacją myśli Ś.P. Tomasza Tuleji, rapera z Jasła znanego niegdyś szerszemu gronu pod pseudonimem Sajan. Prace nad drugą częścią "Urodzonych" będzie można obserwować przez cały rok na terenie Jasła i w jego okolicach. Jest to otwarty projekt, wciąż pojawiają się nowe postacie, które ostatecznie pomogą w realizacji całego przedsięwzięcia. W prologu filmu główną rolę odegrał Jaślanin Andrzej Polar, który na co dzień pasjonuje się wyczynową jazdą na rolkach, gościnnie swoje umiejętności pokazał Dominik Czech, znany jako De Man, oraz bracia Hubert i Patryk Bełtkiewicz, którzy w wolnym czasie szlifują wyczynową jazdę na BMX-ach. Z chęcią przyjmiemy wszelkie pomysły, pomoc i spostrzeżenia dotyczące całego projektu, w razie jakiejkolwiek idei prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Postępy w produkcji filmu można na bieżąco obserwować na blogu filmu: http://sielsky.blogspot.com

Marcin "Dpd" Rąpała

50000 Pozostało znaków