Soli Deo dziękuje sponsorom

1836716 285862678245366 1769541316 o

W ostatnim czasie Chór SOLI DEO z I Liceum w Jaśle, podjął współprace z zespołem NEW DAY, którego liderem jest Rafał Boniśniak pochodzący z Lipinek.

Została nagrana płyta zespołu NEW DAY, na której wystąpił chór SOLI DEO. W dniu 17 marca w Szymbarku został zrealizowany program i zostały nagrane teledyski do programu, który wyemituje TV TRWAM. Chór SOLI DEO (www.solideo.art.pl) włączył się także w międzynarodową akcję pomocy dzieciom w Sudanie (www.swm.pl).
W najbliższym czasie 27 kwietnia, planowany jest koncert w Szymbarku z okazji kanonizacji Papieża bł. Jana Pawła II.
W dniu 10 maja odbędzie się koncert chóru SOLI DEO wraz z zespołem NEW DAY w Krakowie.
Ponadto Chór pragnie zaprezentować swoje umiejętności na XVI Małopolskim Konkursie Chórów w Niepołomicach.

Realizacja powyższych celów nie byłaby możliwa bez wsparcia naszych sponsorów i ofiarodawców. Chór Soli Deo składa szczere podziękowanie za pomoc materialną:

- Urzędowi Miasta Jasło na czele z Panem Burmistrzem Andrzejem Czerneckim, którzy przekazali wsparcie dla chóru na kwotę 5000 zł
- Parafii Św. Stanisława BM, a w szczególności ks. Proboszczowi Tadeuszowi Paszkowi, którzy przekazali wsparcie dla chóru na kwotę 2500 zł.
- Powiatowi jasielskiemu na czele z Panem Starostą Adamem Kmiecikiem, którzy przekazali wsparcie dla chóru na kwotę 1500 zł

new-day-soli-deo

Wdzięczność ofiarodawcom wyrażamy poprzez: :
• Promocje miasta Jasła i powiatu.
• Umieszczenie na scenie banerów i logo naszych darczyńców podczas koncertu z okazji kanonizacji
bł. Jana Pawła II w Szymbarku w dniu 27 kwietnia.
• Zamieszczenie logo organizacji na końcowej klatce, każdego z nagranych teledysków, które będą emitowane w TV TRWAM.
• Podziękowanie sponsorom na płycie Audio z utworami.

W scenerii afrykańskiej chaty, indiańskiego tipi, igloo, domu z Andów w Peru i domku mieszkańców Papui-Nowej Gwinei, został zrealizowany teledysk do piosenki zespołu NEW DAY i Chóru SOLI DEO. W piątek 28 marca – od samego świtu trwało nagranie teledysku do piosenki „Dzieci z miasta Wau”. Piosenka opowiada o dzieciach ulicy z Sudanu Południowego. Razem z SWM Młodzi Światu zespół New Day i chór SOLI DEO włączyli się w tę międzynarodową akcję pomocy dzieciom ulicy. Premiera teledysku 11 kwietnia.

{youtube}zJE21UvmpBU&feature{/youtube}

Za wszelkie wsparcie dziękujemy:
Ks. Łukasz Mariuszyc – opiekun chóru mgr Monika Twarduś – dyrygent chóru