Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Konkurs na najpiękniejszy balkon

Konkurs na najpiękniejszy balkonMiasto Jasło oraz Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa zapraszają mieszkańców Jasła do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą kompozycję zieleni na balkonie.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców Jasła, którzy potrafili ozdobić swoje balkony lub tarasy w ciekawe oraz oryginalne kompozycje kwiatów bądź zieleni. Balkony muszą znajdować się na terenie miasta, a zgłoszenia do konkursu dokonują ich właściciele.

Jednym z warunków uczestnictwa jest dostarczenie pięciu zdjęć w formacie 15 cm x 21 cm (odbitka na papierze matowym) przedstawiających najpiękniejsze ujęcia zgłaszanego do konkursu balkonu. Zdjęcia wraz z opisem zawierającym adres i telefon, można dostarczyć osobiście albo za pośrednictwem poczty: Urząd Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12, 38-200 Jasło z dopiskiem KONKURS BALKON 2015.

Ostateczny termin zgłoszenia to 1 września br. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród połączone z wystawą fotograficzną odbędzie się w październiku br. Wszelkie informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu 13 44 86 347 lub w pokoju 306 Urzędu Miasta w Jaśle.

Organizatorem konkursu jest Wydział Inwestycji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Jaśle oraz Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

UMJ

50000 Pozostało znaków