Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Burmistrz nagrodził najlepszych uczniów

Burmistrz nagrodził najlepszych uczniówPrzenośne głośniki bezprzewodowe oraz książki otrzymali w tym roku szkolnym najlepsi uczniowie szkół prowadzonych przez Miasto. Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła przyznano siedmiu uczniom ze szkół podstawowych i dziewięciu z gimnazjów. Każdy uzyskał średnią ocen co najmniej 5.0 i ma zachowanie wzorowe.

Nagroda Burmistrza Miasta Jasła jest przyznawana corocznie jednemu uczniowi szkoły podstawowej oraz po dwie nagrody uczniom z gimnazjów, którzy zostali wskazani przez Radę Pedagogiczną szkoły. Do nagrody może być zgłoszony uczeń, który uzyskał w klasyfikacji rocznej średnią ocen ze wszystkich przedmiotów co najmniej 5.0, uzyskał wzorową ocenę z zachowania oraz brał udział w konkursie interdyscyplinarnym, przedmiotowym lub tematycznym osiągając co najmniej etap rejonowy.

Szkoły podstawowe:
Jakub Sokołowski (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle), Wiktoria Rączka (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle), Stanisław Władyka (Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle), Karolina Czekaj (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Jaśle), Szymon Zabawa (Szkoła Podstawowa Nr 7 w Jaśle), Maciej Ochwat (Szkoła Podstawowa Nr 8 w Jaśle), Aleksandra Leśniak (Integracyjna Szkoła Podstawowa Nr 12 w Jaśle).

1


Gimnazja:
Kamil Gajewski (Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle), Anna Zając (Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle), Ilona Godniak (Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle), Karolina Myśliwiec (Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle), Witold Augustowski (Gimnazjum Nr 4 w Jaśle), Franciszek Koszelnik (Gimnazjum Nr 4 w Jaśle), Monika Kłosowska (Gimnazjum Nr 5 w Jaśle), Joanna Stopa (Gimnazjum Nr 5 w Jaśle), Emilia Kardaś (Społeczne Gimnazjum w Jaśle).

UMJ

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków