Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

XV Jesienne Spotkania z Teatrem w JDK

XV Jesienne Spotkania z Teatrem w JDK

Zapraszamy na 15 – te, pełne nostalgii, radości, ale i wzruszeń Jesienne Spotkania z Teatrem w Jasielskim Domu Kultury. Jak co roku przygotowaliśmy ofertę skierowaną do wszystkich miłośników tej formy sztuki i mamy nadzieję, że tegoroczna edycja także spotka się z Państwa uznaniem.

Pani Pylińska i sekret Chopina. 10 października br. godz. 18.00
Hit ubiegłego sezonu, którego bohaterem jest Fryderyk Chopin i jego muzyka. Piękno muzyki znakomitego kompozytora, uroda kostiumów, postaci i scenografii oraz brawurowa gra aktorów sprawiają, że spektakl otwiera publiczność na nowe przestrzenie i wartości.
Spektakl dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Apetyt na czereśnie. 13 października br. godz. 18.00
Musical na podstawie tekstów Agnieszki Osieckiej. Drugie po „Niech no tylko zakwitną jabłonie” widowisko teatralne tej znakomitej poetki, autorki tekstów do setek przebojów. Ona i on siedzą na peronie dworca kolejowego. Są po rozwodzie. Czekają na pociąg i na nowy rozdział w życiu. Rozmawiają dokonując swoistego bilansu życiowego. A w to wszystko wplecione są piękne piosenki Osieckiej.

Komedia z dreszczykiem. 22 października br. godz. 18.00
Ten spektakl doskonale łączy w sobie humor i napięcie. Posiada wszelkie cechy, które tak lubią odbiorcy. Jest w nim zdrada, zbrodnia, duch, tajemnicze zaginięcie i zagadki kryminalne, które próbuje rozwikłać inspektor policji.

Misery. 14 listopada br. godz. 18.00
Twórczość Stephena Kinga przeżywa w ostatnich latach renesans. Wystarczy wspomnieć ponowną ekranizację thrillera „To”. Pamiętamy również także oskarową kreację Kathy Bates w ekranizacji filmowej Misery. Przedstawienie przygotowane przez Teatr Kwadrat, to zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na temat. Jego nastrój, świetne kreacje aktorskie powodują, że widz śledzi go w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Przekręt (nie)doskonały. 19 listopada br. godz. 18.00
To smakowity kąsek dla wielbicieli komedii. Splot zaskakujących zdarzeń zachwyca humorem i dowcipem. Poszukiwanie sposobów na zwiększenie zysków może prowadzic do zaskakujących zdarzeń, a wszystko za sprawą pewnej tajemniczej Panny Fint.

Co w kinie. 22 listopada br. godz. 18.00
Joanny Kołaczkowskiej i grupy Improłajzers nikomu przedstawiać nie trzeba. Spektakl jakiego do tej pory nie było na Jesiennych Spotkaniach z Teatrem w JDK. Komediowe show, na które składają się tworzone na żywo scenki, gra oparta na sugestiach widowni, która wchodząc w interakcję z artystami współtworzy niepowtarzalne widowisko.

Szczegółowe informacje, sprzedaż i rezerwacja biletów w sekretariacie JDK, tel. 13 44 35 150 oraz na stronie https://jdk.systembiletowy.pl/system_portal.php

JDK