Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Słodko – gorzki recital na dwa serca

 

„Słodko – gorzki recital na dwa serca” to pierwszy taki projekt aktorskiego małżeństwa Dagny i Mateusza Mikosiów. Jest to muzyczna podróż przez XX wiek, złożona z najpopularniejszych polskich utworów skupionych wokół tematu miłości i relacji damsko-męskich. Na ten wyjątkowy koncert zapraszamy do Jasielskiego Domu Kultury 26 maja br. o godz. 18.00.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie JDK lub on line.


Dzień Matki z Jasielskim Domem KulturyDagny i Mateusz wykonają solowe ballady, energetyczne duety i kabaretowe szlagiery z repertuaru m. in. Hanny Banaszak, Anny Jantar, Mieczysława Fogga, Kaliny Jędrusik, Zbigniewa Wodeckiego, Katarzyny Sobczyk i Agnieszki Osieckiej. Podczas koncertu usłyszymy „Tą ostatnią niedzielę”, „Bo we mnie jest seks”, „Bombonierkę”, „Jej portret”, „Oczy tej małej”, „Cud i miód”, „Czy te oczy mogą kłamać”.


Sceniczna charyzma, aktorskie doświadczenie i wzajemna miłość śpiewającej pary, a także energetyczne aranże towarzyszącego im na scenie pianisty Mikołaja Babuli gwarantują przepyszną muzyczną ucztę, trafiającą w nawet najbardziej wybredne gusta. Czasem słodką, czasem gorzką a czasem nawet lekko pikantną.

JDK/Materiały Organizatora