Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Powróćmy jak za dawnych lat

Powróćmy jak za dawnych lat

Miłośników dwudziestolecia międzywojennego ubiegłego wieku, gdy teksty dla kabaretów pisali m.in. Julian Tuwim, Marian Hemar czy Antoni Słonimski, zapraszamy na wyjątkowy spektakl. „Powróćmy jak za dawnych lat” to sentymentalna podróż pełna kabaretowych skeczy i piosenek z tamtego okresu, w którą zabiorą widzów znakomici aktorzy grupy teatralnej Antrakt, działającej w Jasielskim Domu Kultury.

Widowisko odbędzie się 10 lutego br. o godzinie 17.00. Bilety w cenie 12 złotych do nabycia w sekretariacie JDK lub on line.


Tytułowa kompozycja autorstwa Jerzego Jurandota i Henryka Warsa, wylansowana przez Tolę Mankiewiczównę i Aleksandra Żabczyńskiego, pochodząca z filmu „Manewry miłosne”, zabiera nas w wyprawę do czasów dawno minionych, do tego, co było i pozostało w naszej pamięci jako ideał. Skecze i piosenki, które zabrzmią ze sceny Jasielskiego Domu Kultury, stanowią odzwierciedlenie realiów tamtych lat. Zapowiada się więc znakomita uczta teatralna, w reżyserii Jacka Buczyńskiego, na którą serdecznie zapraszamy.

 

Spektakl odbędzie się w ramach Zimowej Akademii Artystycznej – Ferie 2024 dla każdego z JDK.

 

JDK