Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Miasto Młodzieży – działaj i rozwijaj pasje w Jaśle!

Masz 13-19 lat, jesteś z Jasła i chcesz robić coś ciekawego? Po raz kolejny zapraszamy Cię do wzięcia sprawy w swoje ręce! Stwórzmy wspólnie „Miasto Młodzieży”!


W najbliższych tygodniach zapraszamy młodych jaślan do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle oraz Generatora Nauki GEN na bezpłatne warsztaty, które pomogą rozwijać pasje i angażować się w sprawy ważne dla młodych, ale przede wszystkim będą okazją do spotkania z rówieśnikami i wspólnego twórczego działania. W programie znajdą się warsztaty rozwojowo-psychologiczne, skutecznego uczenia się, fotograficzne i poetyckie. Szczegółowe informacje o wydarzeniach będziemy zamieszczać na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Biblioteki, Generatora Nauki i Urzędu Miasta w Jaśle. Mamy nadzieję, że w „Mieście Młodzieży” każdy znajdzie coś dla siebie.


Po co to robimy? Bo wierzymy, że młodzi mają realny wpływ wtedy, gdy mogą tworzyć oddolne inicjatywy, samodzielnie realizować pasje i samostanowić o swoich aktywnościach i przyszłym życiu osobistym/naukowym/zawodowym. Zapraszamy!


Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. 
Szczegóły i zgłoszenia w Bibliotece: , tel. 13 446 26 02.

Organizatorem warsztatów jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle we współpracy z Generatorem Nauki GEN.
Przedsięwzięcie „Jasło Miasto Wiedzy”, zadanie „Miasto Młodzieży” jest realizowane w ramach projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.